Archive - 2012

Tarih
Tür

Aralık 31st

Bursa Hastane Randevu Sistemi, sağlık bakanlığı tarafından oluşturulan MHRS randevu sistemi üzerinden bursa devlet hastanelerinden randevu alabilirsiniz..

aşağıda mhrs giriş ekranı linki yer almakta tıklayıp bursa hastanizden randevu alabilirsiniz

Online Randevu Almak için Tıklayınız

Doğal güzellikleri ile gözleri büyüleyen yeşil bursadan bir kare

Online olarak internet üzerinden hastane resmi sitesine girmedn direk sağlık bakanlığı mhrs sistemindn HASTANE RANDEVUNUZU alabilirsiniz.

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi ya da diğer bursa devlet hastanelerinden online olarak HASTANE Randevu olmak için aşağıdaki MHRS Giriş ekranı linkine tıklamanız lazım..

Online Randevu Almak için Tıklayınız

Bursa için merkezi hastane randevu sistemi..

Aralık 29th

MHRS Randevu Sisteminde bir çok kişinin farkında olmadığı ve göz ardı ettiği bir gerçek var. Gitmediğiniz randevular sistemde kayıtlı olarak duruyor.

MHRS kullanıcıları aldıkları randevuların geçmişlerine baktıklarında bütün randevuların listelendiğini göreceklerdir. İster gitmiş olun ister gitmemiş olun o randevu sizin panelinizde kayıtlı olarak duracak..

Randevuya gitmeden önceden iptal ettirsenizde silinmiyor. Hiç iptal ettirtmeden gitmemiş olsanızda silinmiyor.

Eğer iptal ettirtirseniz iptal olarak yazıyor. randevu sonrası ise geçmiş randevu olarak yazıyor.

Şimdi asıl püf nokta burada yatıyor. Eğer sağlık bakanlıgı randevu alıp gitmeyenler için yeni bir strateji geliştirirse sicilinizde bunların hepsi kayıtlı..

Aralık 26th

MHRS Sistemi ile alakalı yetkilendirme işlemi sağlık bakanlığı sağlıknet projesi üzerinden yapılmaktadır. Detaylı bilgi için mhrs@saglik.gov.tr adresine mail atabilirsiniz.

Eğer Sadece hastane randevu almak istiyorsanız buraya tıklayınız.

MHRS Kurumsal ve yazılımcı girişi için aşağıya tıklayınız

Sağlık Kurumları ve yazılımcılar girişi

* * *

Sağlık NET Kullanıcıları için WebHBYS Giriş ekranı için aşağıdaki linke tıklayınız

Aralık 25th

MHRS sistemine giriş yaptıktan sonra kişinin kendi T.C. numarasında başkasına ait kimlik bilgileri varsa.. (Mesala eşinizin çocuğunuzun ya da annenizin )

Panik Yapmayınız değiştirebiliyorsunuz.

Aşağıdaki adımları sırayla izleyiniz.

1. Adım: MHRS Giriş sayfasından mhrs sayfasına kendi T.C. numaranızla giriş yapınız.

2. Adım: Giriş sonrası aşağıdaki resimde yer alan ÖRNEK'teki kırmızı yuvarlak halka içine aldığımız "hesap bilgileri" yazan yere tıklayınız.

3. Adım: Tıklama sonra aşağıdaki gibi bir alan çıkacaktır. Biz rastgele doldurduk. Fakat siz gerçek bilgilerinizi girmelisiniz..

Egenin incisi Aydın'daki bütün devlet hastaneleri Merkezi Hastane Randevu alma sistemine eklendi..

Artık hastane randevusu almak için hastane hastane dolaşmaya gerek yok. Direk internet üzerinden "MHRS GİRİŞ EKRANI"ndan tc kimlik ve şifrenizle girerek randevunuzu rahatlıkla alabileceksiniz..

aydın devlet hastanelerinden randevu almak için aşağıdaki tıklama yerine tıklayınız..

Online Randevu Almak için buraya Tıklayınız

MHRS Aydın Devlet Hastanesi

Rize devlet hastanelerinden randevu almak artık çok kolay. Rizedeki tüm hastaneler Merkezi hastane randevu alma sistemine dahil edildi. Ayrıca rizedeki devlet hastanesi ya da il sağlık müdürlüğü sitelerine ziyaret edip mhrs randevu almaya çalışmaya gerek yok. Direk MHRS GİRİŞ ekranına tıklayarak MHRS randevunuzu alabilirsiniz.. Randevu için aşağıdaki linke tıklayınız

Online Randevu Almak için Buraya Tıklayınız

MHRS Rize Devlet Hastanesi Randevu Alma sayfası

Bursadaki bütün devlet hastaneleri artık mhrs randevu sistemine dahil olmuştur. MHRS randevusu almak için direk mhrs giriş ekranına gitmeniz yeterlidir. Ayrıca bursa devlet hastanesine ziyaret etmeniz gerekmemektedir. Randevu için aşağıdaki linke tıklayınız

Online Randevu Almak için Tıklayınız

MHRS Bursa Devlet Hastanesi Randevu Almak için aşağıdaki linki tıklayınız

E-Randevu Hastane Randevuları için aşağıdan hastane seçiniz

Aralık 24th

KDS (Karar Destek Sistemleri) yönetimin karar verme sürecinde kullanacağı verilerin toplanmasını, depolanmasını, analiz edilmesini, kolay erişilebilmesini, planlamalarda, stratejilerin belirlenmesinde ve kritik yönetim kararlarının alınmasında kullanılmasını sağlamak amacıyla oluşturulan sistematik bir yapılanmadır. Bu sistemle Bakanlığımızın birçok biriminin, sahadan çeşitli yollarla topladığı verileri bilgi ve iletişim teknolojilerinin sağladığı imkanlarla tek bir yolla tekrarlı olmaksızın, elektronik ortamda, doğrudan üretildiği yerden, standartlara uygun şekilde toplayan E-Sağlık, ÇKYS gibi uygulamalardaki verileri, her seviyeden kullanıcıya KDS-Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) platformunda raporlamayı hedeflemekteyiz.

Anket

Tedavi için daha sık nereye gidiyorsunuz:

Son yorumlar

Google Arama Yap

Google
 
Web mhrsgiris.com