warning: Creating default object from empty value in /home/hekim/domains/hekimsorgulama.com/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

hastane randevu

Hastane randevu almak artık çok kolay ve hızlı. saatlerce randevu alma kuyrugunda beklemeden saatler öncesinden hastane kapısında beklemeden online olarak randevu alabilmektesiniz

Merkezi Hastane Randevu Sistemi üzerinde Online olarak ücretsiz olarak randevu alabilirsiniz. MHRS Online Randevu Almak için aşağıdaki vatandaş giriş ekranı linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

MHRS Online Randevu sistemine önce kayıt olmanız gerekmekte. Kayıt işlemi T.C. kimlik numaranız ile gerçekleşmekte. MHRS online randevu almak çok kolay ve hızlı..

MHRS Online Randevu sistemi ile bütün türkiyedeki devlet hastanelerinden randevu alabiliriniz.

MHRS Online Randevu Almak için Tıklayınız

Randevuda yeni üzerinde çalışılan sistem ile randevu alıp gitmeyenlerin önüne geçmek hedefleniyor. bunun için geliştirilecek olan sisteme bir branşta randevu alan hasta aynı anda başka bir doktordan ya da hastaneden aynı branşta randevu alamayacak.. Sistem yaşananlarla gelişmeye devam ediyor.. ilgili haberi aşağıdan okuyabilirsiniz..

Merkezi Hastane Randevu Sistemi'nden randevu almayı başaran hastaların yüzde 20'si randevusuna gitmeyince gizli hastane kuyruğu oluştu, hastaneler boş kaldı.

Bursa Hastane Randevu Sistemi, sağlık bakanlığı tarafından oluşturulan MHRS randevu sistemi üzerinden bursa devlet hastanelerinden randevu alabilirsiniz..

aşağıda mhrs giriş ekranı linki yer almakta tıklayıp bursa hastanizden randevu alabilirsiniz

Online Randevu Almak için Tıklayınız

Doğal güzellikleri ile gözleri büyüleyen yeşil bursadan bir kare

İçeriği paylaş

Anket

Tedavi için daha sık nereye gidiyorsunuz:

Son yorumlar

Google Arama Yap

Google
 
Web mhrsgiris.com